Velkommen til oss i Åkra Bedehusforsamling! Vi er mennesker som ønsker å følge Jesus sammen og spre godhet i vårt nærmiljø.

Lyst å stikke innom? Våre aktiviteter og møter er åpne for alle!

271854416_1365813077207500_4887392983955906161_n
271388961_3191964947794607_1157296819624850396_n
271656923_449059516920058_3209397864196934171_n
271390348_313980313997134_8321070518332303591_n
previous arrow
next arrow
received_1157102784901324
310397048_5548339101902454_3082539223472609571_n
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow

Oktober 2022

mandag tirsdag onsdag torsdag fredag lørdag søndag
lørdag 1. oktober
søndag 2. oktober
  • 12:00 – 13:00 Søndagsskole
    Søndagsskole
    12:00 – 13:00

    Andakt i kjelleren. Gymsal etterpå. Ha med treningstøy 😊

  • 12:00 – 13:00 Delemøte
mandag 3. oktober
  • 19:30 – 21:30 Den eldre bedehusforening
    Den eldre bedehusforening
    19:30 – 21:30
    Gjentar seg månedlig
tirsdag 4. oktober
  • 20:00 – 21:30 Cafe 3:16 UNG
onsdag 5. oktober
torsdag 6. oktober
  • 17:00 – 17:45 Barnefryd
    Barnefryd
    17:00 – 17:45
    Gjentar seg ukentlig
  • 18:00 – 19:00 Gutte- og jentelaget
    Gutte- og jentelaget
    18:00 – 19:00
    Gjentar seg hver 2 uke
  • 18:30 – 19:30 Åkra Ungdomskor
    Åkra Ungdomskor
    18:30 – 19:30

    Fra 7. klasse og oppover.
    Kveldsmat etterpå.

    Gjentar seg ukentlig
fredag 7. oktober
  • 19:00 – 23:59 Ukrainasamling
    Ukrainasamling
    19:00 – 23:59

    Bibel- og samtalegruppe, lek/spill og mat/snacks for ukrainske ungdommer.

    Gjentar seg ukentlig
lørdag 8. oktober
søndag 9. oktober
  • 12:00 – 13:00 Temamøte
    Temamøte
    12:00 – 13:00

    #Gruppesøndag
    Hovedtema: Ut til mennesker – Inkluderende
    Undertema: Ut av komfortsonen!
    Taler: Svein Høysæter

  • 19:00 – 20:00 Yngres
    Yngres
    19:00 – 20:00
    Gjentar seg hver 2 uke
mandag 10. oktober
  • 18:30 – 20:30 Filmkveld
    Filmkveld
    18:30 – 20:30

    Hjemme i høstferien? Bli med på filmkveld! Det serveres popcorn, chips og brus.

    Filmen som vises er ‘A Week Away’ (7+)
    Norsk tale.

tirsdag 11. oktober
onsdag 12. oktober
torsdag 13. oktober
  • 18:30 – 19:30 Åkra Ungdomskor
    Åkra Ungdomskor
    18:30 – 19:30

    Fra 7. klasse og oppover.
    Kveldsmat etterpå.

    Gjentar seg ukentlig
fredag 14. oktober
  • 19:00 – 23:59 Ukrainasamling
    Ukrainasamling
    19:00 – 23:59

    Bibel- og samtalegruppe, lek/spill og mat/snacks for ukrainske ungdommer.

    Gjentar seg ukentlig
lørdag 15. oktober
  • 20:30 – 22:00 Pit Stop
søndag 16. oktober
  • 12:00 – 13:00 Temamøte
    Temamøte
    12:00 – 13:00

    Hovedtema: Ut til mennesker – Aktuell
    Undertema: Intervju – ‘’Hva er du/Gud aktuell med?’’
    Taler: Per & menighetsfolk

mandag 17. oktober
tirsdag 18. oktober
  • 19:30 – 21:00 Cafe 3:16
onsdag 19. oktober
torsdag 20. oktober
  • 17:00 – 17:45 Barnefryd
    Barnefryd
    17:00 – 17:45
    Gjentar seg ukentlig
  • 18:00 – 19:00 Gutte- og jentelaget
    Gutte- og jentelaget
    18:00 – 19:00
    Gjentar seg hver 2 uke
  • 18:30 – 19:30 Åkra Ungdomskor
    Åkra Ungdomskor
    18:30 – 19:30

    Fra 7. klasse og oppover.
    Kveldsmat etterpå.

    Gjentar seg ukentlig
fredag 21. oktober
  • 19:00 – 23:59 Ukrainasamling
    Ukrainasamling
    19:00 – 23:59

    Bibel- og samtalegruppe, lek/spill og mat/snacks for ukrainske ungdommer.

    Gjentar seg ukentlig
lørdag 22. oktober
søndag 23. oktober
  • 12:00 – 13:00 Temamøte
    Temamøte
    12:00 – 13:00

    #Gruppesøndag
    Hovedtema: Ut til mennesker – Raus
    Undertema: De utenfor
    Taler: Lars Stensland

  • 19:00 – 20:00 Yngres
    Yngres
    19:00 – 20:00
    Gjentar seg hver 2 uke
mandag 24. oktober
  • 19:00 – 22:00 Damenes Aften
tirsdag 25. oktober
onsdag 26. oktober
torsdag 27. oktober
  • 17:00 – 17:45 Barnefryd
    Barnefryd
    17:00 – 17:45
    Gjentar seg ukentlig
  • 18:30 – 19:30 Åkra Ungdomskor
    Åkra Ungdomskor
    18:30 – 19:30

    Fra 7. klasse og oppover.
    Kveldsmat etterpå.

    Gjentar seg ukentlig
fredag 28. oktober
  • 19:00 – 23:59 Ukrainasamling
    Ukrainasamling
    19:00 – 23:59

    Bibel- og samtalegruppe, lek/spill og mat/snacks for ukrainske ungdommer.

    Gjentar seg ukentlig
lørdag 29. oktober
  • 20:30 – 22:00 Pit Stop
søndag 30. oktober
  • 12:00 – 13:00 Storsamling
    Storsamling
    12:00 – 13:00

    Hovedtema: Money Talks
    Taler: Maria / Marianne

mandag 31. oktober
  • 20:00 – 22:00 Den yngre bedehusforening
    Den yngre bedehusforening
    20:00 – 22:00
    Gjentar seg månedlig

November 2022

mandag tirsdag onsdag torsdag fredag lørdag søndag
tirsdag 1. november
  • 20:00 – 21:30 Cafe 3:16 UNG
onsdag 2. november
torsdag 3. november
  • 17:00 – 17:45 Barnefryd
    Barnefryd
    17:00 – 17:45
    Gjentar seg ukentlig
  • 18:00 – 19:00 Gutte- og jentelaget
    Gutte- og jentelaget
    18:00 – 19:00
    Gjentar seg hver 2 uke
  • 18:30 – 19:30 Åkra Ungdomskor
    Åkra Ungdomskor
    18:30 – 19:30

    Fra 7. klasse og oppover.
    Kveldsmat etterpå.

    Gjentar seg ukentlig
fredag 4. november
  • 19:00 – 23:59 Ukrainasamling
    Ukrainasamling
    19:00 – 23:59

    Bibel- og samtalegruppe, lek/spill og mat/snacks for ukrainske ungdommer.

    Gjentar seg ukentlig
lørdag 5. november
søndag 6. november
  • 12:00 – 13:00 Søndagsskole
    Søndagsskole
    12:00 – 13:00

    Andakt i kjelleren. Gymsal etterpå. Ta med treningstøy 😊

  • 12:00 – 13:00 Temamøte
    Temamøte
    12:00 – 13:00

    #Gruppesøndag
    Hovedtema: Money Talks
    Undertema: Giverglede
    Taler: Kørner Høie / Svein Helgøy

  • 19:00 – 20:00 Yngres
    Yngres
    19:00 – 20:00
    Gjentar seg hver 2 uke
mandag 7. november
  • 19:30 – 21:30 Den eldre bedehusforening
    Den eldre bedehusforening
    19:30 – 21:30
    Gjentar seg månedlig
tirsdag 8. november
  • 19:30 – 21:00 Cafe 3:16
onsdag 9. november
torsdag 10. november
  • 17:00 – 17:45 Barnefryd
    Barnefryd
    17:00 – 17:45
    Gjentar seg ukentlig
  • 18:30 – 19:30 Åkra Ungdomskor
    Åkra Ungdomskor
    18:30 – 19:30

    Fra 7. klasse og oppover.
    Kveldsmat etterpå.

    Gjentar seg ukentlig
fredag 11. november
  • Hele dagen Møtehelg
    Møtehelg

    Hovedtema: Hva er vi frelst fra og hva er vi frelst til?
    Taler: Ragnar Ringvoll
    Sevlandsjentene deltar fredag
    Sola Gracia deltar lørdag

lørdag 12. november
  • Hele dagen Møtehelg
    Møtehelg

    Hovedtema: Hva er vi frelst fra og hva er vi frelst til?
    Taler: Ragnar Ringvoll
    Sevlandsjentene deltar fredag
    Sola Gracia deltar lørdag

  • 20:30 – 22:00 Pit Stop
søndag 13. november
  • Hele dagen Møtehelg
    Møtehelg

    Hovedtema: Hva er vi frelst fra og hva er vi frelst til?
    Taler: Ragnar Ringvoll
    Sevlandsjentene deltar fredag
    Sola Gracia deltar lørdag

  • 12:00 – 13:00 Møtehelg - Søndagsmøte
mandag 14. november
tirsdag 15. november
  • 19:30 – 21:00 Cafe 3:16
onsdag 16. november
torsdag 17. november
  • 17:00 – 17:45 Barnefryd
    Barnefryd
    17:00 – 17:45
    Gjentar seg ukentlig
  • 18:00 – 19:00 Gutte- og jentelaget
    Gutte- og jentelaget
    18:00 – 19:00
    Gjentar seg hver 2 uke
  • 18:30 – 19:30 Åkra Ungdomskor
    Åkra Ungdomskor
    18:30 – 19:30

    Fra 7. klasse og oppover.
    Kveldsmat etterpå.

    Gjentar seg ukentlig
fredag 18. november
  • 19:00 – 23:59 Ukrainasamling
    Ukrainasamling
    19:00 – 23:59

    Bibel- og samtalegruppe, lek/spill og mat/snacks for ukrainske ungdommer.

    Gjentar seg ukentlig
lørdag 19. november
søndag 20. november
  • 12:00 – 13:00 Søndagsskole
    Søndagsskole
    12:00 – 13:00

    Juleavslutning og felles bursdagsfeiring

  • 12:00 – 13:00 Temamøte
    Temamøte
    12:00 – 13:00

    Hovedtema: Bønn
    Taler: Sten Sørensen

  • 19:00 – 20:00 Yngres
    Yngres
    19:00 – 20:00
    Gjentar seg hver 2 uke
mandag 21. november
tirsdag 22. november
  • 20:00 – 21:30 Cafe 3:16 UNG
onsdag 23. november
torsdag 24. november
  • 17:00 – 17:45 Barnefryd
    Barnefryd
    17:00 – 17:45
    Gjentar seg ukentlig
  • 18:30 – 19:30 Åkra Ungdomskor
    Åkra Ungdomskor
    18:30 – 19:30

    Fra 7. klasse og oppover.
    Kveldsmat etterpå.

    Gjentar seg ukentlig
fredag 25. november
  • 19:00 – 23:59 Ukrainasamling
    Ukrainasamling
    19:00 – 23:59

    Bibel- og samtalegruppe, lek/spill og mat/snacks for ukrainske ungdommer.

    Gjentar seg ukentlig
lørdag 26. november
  • 20:30 – 22:00 Private Appointment
søndag 27. november
  • 12:00 – 13:00 Temamøte
    Temamøte
    12:00 – 13:00

    #Gruppesøndag
    Jul i Betlehem

mandag 28. november
  • 20:00 – 22:00 Den yngre bedehusforening
    Den yngre bedehusforening
    20:00 – 22:00
    Gjentar seg månedlig
tirsdag 29. november
  • 19:30 – 21:00 Cafe 3:16
onsdag 30. november

Desember 2022

mandag tirsdag onsdag torsdag fredag lørdag søndag
torsdag 1. desember
  • 17:00 – 17:45 Barnefryd
    Barnefryd
    17:00 – 17:45
    Gjentar seg ukentlig
fredag 2. desember
  • 19:00 – 23:59 Ukrainasamling
    Ukrainasamling
    19:00 – 23:59

    Bibel- og samtalegruppe, lek/spill og mat/snacks for ukrainske ungdommer.

    Gjentar seg ukentlig
lørdag 3. desember
søndag 4. desember
  • 12:00 – 13:00 Storsamling
    Storsamling
    12:00 – 13:00

    Hovedtema: Jul i Betlehem

  • 19:00 – 20:00 Yngres
    Yngres
    19:00 – 20:00
    Gjentar seg hver 2 uke
mandag 5. desember
  • 19:30 – 21:30 Den eldre bedehusforening
    Den eldre bedehusforening
    19:30 – 21:30
    Gjentar seg månedlig
tirsdag 6. desember
onsdag 7. desember
torsdag 8. desember
fredag 9. desember
  • 19:00 – 23:59 Ukrainasamling
    Ukrainasamling
    19:00 – 23:59

    Bibel- og samtalegruppe, lek/spill og mat/snacks for ukrainske ungdommer.

    Gjentar seg ukentlig
lørdag 10. desember
søndag 11. desember
  • 12:00 – 13:00 Storsamling
    Storsamling
    12:00 – 13:00

    Hovedtema: Jul i Betlehem

mandag 12. desember
tirsdag 13. desember
onsdag 14. desember
torsdag 15. desember
fredag 16. desember
lørdag 17. desember
søndag 18. desember
mandag 19. desember
tirsdag 20. desember
onsdag 21. desember
torsdag 22. desember
fredag 23. desember
lørdag 24. desember
søndag 25. desember
mandag 26. desember
tirsdag 27. desember
onsdag 28. desember
torsdag 29. desember
fredag 30. desember
lørdag 31. desember

Januar 2023

mandag tirsdag onsdag torsdag fredag lørdag søndag
søndag 1. januar
mandag 2. januar
tirsdag 3. januar
onsdag 4. januar
torsdag 5. januar
fredag 6. januar
lørdag 7. januar
søndag 8. januar
mandag 9. januar
tirsdag 10. januar
onsdag 11. januar
torsdag 12. januar
fredag 13. januar
lørdag 14. januar
søndag 15. januar
mandag 16. januar
tirsdag 17. januar
onsdag 18. januar
torsdag 19. januar
fredag 20. januar
lørdag 21. januar
søndag 22. januar
mandag 23. januar
tirsdag 24. januar
onsdag 25. januar
torsdag 26. januar
fredag 27. januar
lørdag 28. januar
søndag 29. januar
mandag 30. januar
tirsdag 31. januar

Ingen hendelser.

Februar 2023

mandag tirsdag onsdag torsdag fredag lørdag søndag
onsdag 1. februar
torsdag 2. februar
fredag 3. februar
lørdag 4. februar
søndag 5. februar
mandag 6. februar
tirsdag 7. februar
onsdag 8. februar
torsdag 9. februar
fredag 10. februar
lørdag 11. februar
søndag 12. februar
mandag 13. februar
tirsdag 14. februar
onsdag 15. februar
torsdag 16. februar
fredag 17. februar
lørdag 18. februar
søndag 19. februar
mandag 20. februar
tirsdag 21. februar
onsdag 22. februar
torsdag 23. februar
fredag 24. februar
lørdag 25. februar
søndag 26. februar
mandag 27. februar
tirsdag 28. februar

Ingen hendelser.

Mars 2023

mandag tirsdag onsdag torsdag fredag lørdag søndag
onsdag 1. mars
torsdag 2. mars
fredag 3. mars
lørdag 4. mars
søndag 5. mars
mandag 6. mars
tirsdag 7. mars
onsdag 8. mars
torsdag 9. mars
fredag 10. mars
lørdag 11. mars
søndag 12. mars
mandag 13. mars
tirsdag 14. mars
onsdag 15. mars
torsdag 16. mars
fredag 17. mars
lørdag 18. mars
søndag 19. mars
mandag 20. mars
tirsdag 21. mars
onsdag 22. mars
torsdag 23. mars
fredag 24. mars
lørdag 25. mars
søndag 26. mars
mandag 27. mars
tirsdag 28. mars
onsdag 29. mars
torsdag 30. mars
fredag 31. mars

Ingen hendelser.

Sammen med Jesus – Ut til mennesker
Inkluderende – Raus – Ekte – Aktuell